Proces naprawy palet

01.

Odbiór palet

Nasza usługa naprawy palet rozpoczyna się od bezpośredniego odbioru uszkodzonych palet od klienta, który odbywa się przy użyciu naszego własnego transportu. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się o przewóz palet do naszego magazynu, a my możemy szybko przystąpić do ich naprawy.

02.

Segregacja palet

Po dostarczeniu uszkodzonych palet do naszego magazynu, nasi wykwalifikowani pracownicy dokładnie sprawdzają stan każdej palety. Palety, które są zbyt uszkodzone lub zabrudzone, są natychmiast usuwane z procesu naprawy.

03.

Naprawa palet

Kiedy nasz zespół zakończy segregację palet, przystępujemy do ich naprawy. Nasz doświadczony personel używa specjalistycznych narzędzi, aby wymienić uszkodzone elementy na nowe. Każdy element jest dokładnie oznaczony i poddany odpowiedniej obróbce. Po ukończeniu naprawy każda paleta otrzymuje gwóźdź naprawczy z unikalnym numerem licencji.

04.

Zwrot palet do klienta

Kiedy wszystkie palety zostaną naprawione, przechodzimy do załadunku palet na nasz samochód transportowy, a następnie zwracamy naprawione nośniki z powrotem do siedziby państwa Firmy.

1. Wybierz usługę

Zdecyduj się jakiej usługi potrzebujesz.

2. Skontaktuj się z nami

Zdecyduj się jakiej usługi potrzebujesz.

3. Potwierdź usługę

Zdecyduj się jakiej usługi potrzebujesz.

DDS - OBRAZKI999

Co warto wiedzieć?

Naprawa palet Częstochowa.

Drewniane palety są narażone na uszkodzenia mechaniczne, takie jak złamania, uszkodzenia deskowych elementów, brak klocków i wsporników, a także zbutwiałe miejsca. Nasza firma specjalizuje się w naprawie każdego rodzaju uszkodzeń drewnianych palet, zapewniając ich dalsze użytkowanie.

Aby zapewnić najwyższą jakość naprawy palety i uniknąć uszkodzenia pozostałych elementów, korzystamy z profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonych pracowników. Nasz zespół przeprowadza naprawę każdej palety z najwyższą starannością i dokładnością, aby zapewnić ich pełną funkcjonalność i trwałość.

Szukasz pewnego dostawcy europalet?

Scroll to Top