Palety jednorazowe

Specyfikacja produktu

Transport i przechowywanie produktów nigdy nie było łatwiejsze dzięki paletom jednorazowym o wymiarach 1200 x 800mm. Wyróżniają się one nie tylko wygodą stosowania, ale również bezpieczeństwem transportu. Można na nich bezpiecznie umieścić wiele akcesoriów, takich jak nadstawy paletowe czy pojemniki. Co więcej, palety te wykonane są z materiałów otrzymujących certyfikat IPPC, co oznacza, że są bezpieczne dla środowiska.

Długość palety
Szerokość palety
Wysokosć palety
Oznaczenia
Waga palety
1200 mm
800 mm
120 mm
ISPM15
11 kg

1. Wybierz palety

Zdecyduj się jakiej palety potrzebujesz.

2. Skontaktuj się z nami

Zdecyduj się jakiej usługi potrzebujesz.

3. Potwierdź zakup

Zdecyduj się jakiej usługi potrzebujesz.

Co warto wiedzieć?

Do czego służą palety jednorazowe?

Paleta jednorazowa o wymiarach 1200 x 800 mm to doskonała alternatywa dla droższych, certyfikowanych europejskich palet. Choć nie jest zatwierdzona do użytku jako paleta wymienna, to wciąż charakteryzuje się takimi samymi wymiarami, dzięki czemu można ją wykorzystywać w transporcie i magazynowaniu, a przy tym zaoszczędzić na kosztach. Paleta drewniana tej klasy jest idealna dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie funkcjonalność i oszczędność.

Jednorazowe palety drewniane to oszczędność na transporcie w przypadku wysyłki produktów na duże odległości, gdy nie planujemy transportu powrotnego palet.

Sprawdź inne produkty

Szukasz pewnego dostawcy europalet?

Scroll to Top